НІЧНИЙ МАРАФОН-ФЕСТ 2019
Вишгородська набережна
22 червня 2019 23:59
Що таке нічний марафон-фест?
Нічний марафон-фест - це легендарний формат бігових змагань в усьому світі. Він надає унікальну можливисть поєднати спорт та розваги. Ви зможете встановити особистий рекорд на ідеально рівній та швидкісній трасі та весело провести час у колі сім'ї та друзів. Окрім цього, ви зможете зустріти нових та добре відомих бігунів, відірватися під драйовову музику, зробити незабутні світлини та зустріти світанок над Київським морем.

ДО СТАРТУ ЗАЛИШИЛОСЬ

ДН.
ГОД.
ХВ.
СЕК.
Організаційні запитання
Де і коли отримати свій стартовий пакет?
Свій стартовий пакет можна буде отримати у нашого улюбленого спортивного партнера HARDIO (вул. Січових Стрільців, 50) 21 червня з 17:00 до 21:00

Також пакет можна отримати 22 червня з 21:30 до 23:15 у стартовому містечку
Що входить в програму марафон-фесту?
22-23 ЧЕРВНЯ
21.30-23.30 - видача стартових пакетів (старт-фінішне містечко);
00.00 - старт марафону, півмарафону, дабл міні та екідену
01.00-04.00 - нагородження переможців;
05.00 - закриття траси;

На вас чекає:
-Музичне шоу;
-Лотерея з подарунками від партнерів заходу
-Світанок над Київським морем
Які дистанції можна обрати для забігу?
Марафон
Траса марафону: 10 кіл по 4,2 км, покриття – асфальт, підйоми і спуски відсутні, на кожному колі два повороти на 180 градусів.
Ліміт подолання марафонської дистанції становить 5 годин 00 хвилин. Суддівська бригада припиняє роботу о 05.00. Учасники змагань, які не досягли фінішу в контрольний час, до фінішних протоколів не вносяться.
Ліміт учасників – 300.

Півмарафон
Траса півмарафону: 5 кіл по 4,2 км, покриття – асфальт, підйоми і спуски відсутні, на кожному колі два повороти на 180 градусів. Старт проводиться одночасно з класичним марафоном.
Ліміт подолання півмарафонської дистанції становить 3 години. Учасники змагань, які не досягли фінішу в контрольний час, до фінішних протоколів не вносяться.
Ліміт учасників – 500.

Дабл-міні марафон
Траса дабл міні: 2 кола по 4,2 км, покриття – асфальт, підйоми і спуски відсутні, на кожному колі два повороти на 180 градусів. Старт проводиться одночасно з класичним марафоном.
Ліміт подолання дистанції дабл міні становить 2 години. Учасники змагань, які не досягли фінішу в контрольний час, до фінішних протоколів не вносяться.
Ліміт учасників – 500.

Екіден
Одночасно зі стартом класичного марафону на тій самій трасі стартують команди екідену (42 км 195 м). Команда може складатися з 5-и спортсменів. Кожен з учасників команди пробігає свою частину дистанції естафети. Команда може складатися з чоловіків і жінок. Передавання естафети можна здійснювати на кожному колі, але тільки в транзитній зоні, яка знаходиться поруч із фінішною аркою.
Ліміт подолання екідену складає 5 годин 00 хвилин. Суддівська бригада припиняє роботу о 05.00. Команди екідену, які не досягли фінішу в контрольний час, до фінішних протоколів не вносяться.
Ліміт учасників – 40 команд.

Благодійний забіг #ЖИТИВКАЙФ
Забіг на дистанцію 4.2 км., що відбудеться в рамках нічного марафон-фесту 2019. Основною метою забігу є збір коштів для благодійного фонду «Життєлюб» – проекту, що спрямований на організацію дозвілля людей поважного віку і надання їм необхідної адресної допомоги.
Де можна знайти маршрут забігу?
Яка вартість участі у змаганнях?
1) Марафон (42,2 км.)
до 03.03 - 400 грн.
03.03 - 31.03 - 500 грн.
01.04 - 12.05 - 600 грн.
12.05 - 19.06- 700 грн.
2) Півмарафон (21,1 км.)
до 03.03 - 400 грн.
03.03 - 31.03 - 500 грн.
01.04 - 12.05 - 600 грн.
12.05 - 19.06- 700 грн.
3) Дабл-міні (8,4 км.)
до 03.03 - 400 грн.
03.03 - 31.03 - 500 грн.
01.04 - 19.06 - 600 грн.
4) Екіден (5*8,4)
до 31.03 - 2000 грн.
01.04 - 12.05 - 2500 грн.
12.05 - 19.06- 3000 грн.
Що входить у стартовий пакет?
-Номерний знак учасника;
-Медаль фінішера;
-Cумка;
-Світлові аксесуари;
-Подарунки від партнерів фесту;
-Пункти харчування та гідратації;
-Камера схову.
Чи отримаю я медаль на фініші?
Медалі отримують абсолютно всі фінішери, не залежно від дистанції.
Як самому дістатися до стартового містечка
Громадський транспорт з Києва:
– від станції метро «Героїв Дніпра» маршруткою № 397 до зупинки «Площа Шевченка» (адміністрація міста Вишгород);
– від площі Тараса Шевченка в Києві маршруткою № 398 до зупинки «Площа Шевченка» (адміністрація міста Вишгород).
Де можна переглянути повний регламет змагань?
1) РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація учасників змагань здійснюється на сайті партнера з Timing Events до 19 червня (включно) або у разі досягнення ліміту.
Реєстрація, перереєстрація та оплата стартового внеску для участі у змаганнях після 20 червня, а також в день старту неможлива.
До змагань на півмарафонській дистанції, дабл міні та в екідені допускаються спортсмени, які досягли 16-річного віку, а на класичній марафонській дистанції допускаються спортсмени, які досягли 18-річного віку.
Під час отримання стартових пакетів спортсмен зобов'язаний мати при собі: ваучер учасника, підписаний власноруч, і документ, що посвідчує особу.
На місці старту і фінішу розташовано туалети та облаштовано місце для зберігання речей.
Організатори вживатимуть максимальну кількість заходів для безпеки, але відповідальності за збереження особистих речей учасників в камері схову не несуть.
Учасники змагань погоджуються, що їхні особисті дані (прізвище, ім'я, рік народження, стать) будуть опубліковані в стартовому листі і в фінішному протоколі, а фотографії будуть використані організаторами в рекламі змагань.
Організатори мають право відмовити учаснику в допуску до реєстрації.
Підписанням ваучера учасник змагань висловлює свою згоду з усіма пунктами цього Регламенту.

2) СТАРТОВИЙ ВНЕСОК
Для участі у змаганнях спортсмен оплачує стартовий внесок.
Якщо учасник не зміг подолати дистанцію в рамках встановленого часового ліміту, медаль цьому учаснику не надається, а стартовий внесок не компенсується.
У разі травми, хвороби учасника або форс-мажорних обставин організатори можуть компенсувати учаснику оплачений ним стартовий внесок. Розмір компенсації становить 50% від оплаченої учасником суми. Для отримання компенсації учасник повинен не пізніше, ніж за 20 днів до початку проведення змагань, надати документи, які підтверджують факт травми, хвороби або форс-мажорних обставин. У всіх інших випадках стартовий внесок не повертається.
Учасник змагань може перереєструвати свій стартовий пакет на прізвище іншого спортсмена, в цьому випадку оплачується збір за перереєстрацію в розмірі 100 грн. При перереєстрації себе на іншу дистанцію, спортсмен оплачує збір в розмірі 50 грн.

3) ДИСТАНЦІЇ
У програмі змагань проводиться одночасний старт таких забігів: марафон (42 км 195 м), півмарафон (21,1 км), дабл мінімарафон (8,4 км), екіден (марафонська естафета).
Перед виходом на старт дистанції учасник зобов'язаний надійно зафіксувати на своєму екіпіруванні (майці, футболці) нагрудний номер. Номер розміщується так, щоб його було видно повністю. Знімати нагрудний номер не дозволяється до моменту завершення участі у змаганнях.
Організатори залишають за собою право змінювати маршрут пробігу (з обов'язковим інформуванням учасників змагань), якщо такі зміни будуть викликані зовнішніми факторами або причинами, не залежними від організаторів.

4) НАГОРОДЖЕННЯ
Нагороджуються:
– переможці та призери забігів усіх дистанцій в абсолютному заліку (троє чоловіків і троє жінок на кожній дистанції);
– перші три команди в екідені;
Спортсмени, які будуть відсутні на церемонії нагородження, позбавляються своїх призів і подарунків.

5) ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Харчування та напої
Поряд зі старт-фінішним містечком розташовано пункт харчування (ПХ), на якому розміщені напої та харчування, надані організаторами змагань. Учасники можуть розмістити ообисте харчування і напої в спеціально позначеному секторі ПХ.

Медичне обслуговування
Змагання обслуговує бригада «швидкої допомоги», співробітники якої несуть чергування в старт-фінішному містечку.

Транспорт
Громадський транспорт з Києва:
– від станції метро «Героїв Дніпра» маршруткою № 397 до зупинки «Площа Шевченка» (адміністрація міста Вишгород);
– від площі Тараса Шевченка в Києві маршруткою № 398 до зупинки «Площа Шевченка» (адміністрація міста Вишгород).

6) ПРОТЕСТИ
Протести учасників змагань приймаються в письмовій формі впродовж 30 хвилин (з 05.00 до 05.30) після закінчення роботи суддівської бригади і після оплати збору в розмірі 200 грн.
Якщо протест буде задоволено, оплату збору буде повернуто.

7) ОСОБИСТА БЕЗПЕКА УЧАСНИКА ЗМАГАНЬ
Всі учасники змагань зобов'язані дотримуватися правил дорожнього руху і особисто відповідають за свою безпеку та здоров'я.

8) ВНЕСЕННЯ ЗМІН ТА ДОПОВНЕНЬ ДО РЕГЛАМЕНТУ
Організатори залишають за собою право змінювати чинний регламент у будь-який час, з метою забезпечення більш ефективної організації змагань.
У разі ключових змін учасники змагань будуть додатково проінформовані за допомогою електронної пошти та публічного інформування на сторінці заходу в соціальних мережах.
Не пропустіть найяскравішу бігову ніч року