Новий формат бігових змагань. Що на вас чекає на нічному марафон-фесті?
Що таке нічний марафон-фест?

Нічний марафон-фест — це яскравий формат проведення забігів. В усьому світі щорічно проводиться декілька таких заходів. Подібні заходи завжди супроводжуються драйвовою музикою, світловими або вогняними шоу іноді навіть і пінними вечірками!
Виникнення нового формату в Україні.

Для України формат нічного марафон-фесту є абсолютно новим, проте дуже очікуваним. Спираючись на власний досвід та світові тенденції, команда організаторів створила унікальний івент, в якому рівнопропорційно поєднується спортивна та розважальна складові. Фундаментом створення послугував легендарний нічний марафон «Київська Русь», який проводився 12 років поспіль.

Новий формат заходу надає унікальну можливість встановити особистий рекорд на ідеально рівній та швидкісній трасі та весело провести час у колі сім'ї та друзів.

Для проведення нічного марафон-фесту було обрано локацію набережної Вишгорода з декількох причин: по-перше — в місті забагато світла, по-друге — це можливість вибратися з друзями на природу, по-третє вам ніхто не заважатиме насолоджуватися найяскравішою ніччю року та зустріти неймовірний світанок на березі Київського моря.
Що чекає на учасників та гостей фесту?

Захоплюючі змагання! Усі учасники можуть обрати будь-яку оптимальну дистанцію для себе
Марафон (42,2 км)
Півмарафон (21,5 км)
Дабл-міні марафон (8,4 км)
Екіден (42,2 км)
Корпоративний Екіден (42,2 км)

Кожен з учасників гарантовано отримає медалі та позитивні емоції!
#Янадерутобідупу — Челендж для усіх !

#Янадерутобідупу — хештег, за допомогою якого ми запрошуємо корпоративні команди компаній, команди бігових клубів та просто команди друзів на старт змагання — екідену.

Екіден — дистанція довжиною 42 км ділиться порівну між учасниками однієї команди: на 5 рівних частин. Тобто кожен повинен здолати 8,4 км. Переможе команда, учасник якої першим перетне фінішну лінію зі стрічкою у руці.

Такий челендж дозволяє взяти участь в марафоні, подолати грандіозну дистанцію з власною командою мрії, зробити пам'ятне селфі, отримати заряд позитивної енергії, підняти корпоративний або сімейний дух, заробити додатковий привід пишатися собою — «бонуси» екідену можна перераховувати довго.
Розваги на будь-який смак !

Протягом фесту на учасників та гостей чекають:
- Музичне шоу від нашого партнера Red Bull
- Світлове шоу
- Selfie станції, де можна зробити незабутні світлини
- Різноманітні конкурси, в яких можна отримати яскраві емоції та призи
- Chill & Dance zones, де можна поспілкуватись з новими та відомими бігунами та потанцювати з друзями
- Фудкорт, де можна скуштувати найсмачніші бургери та насолодится найкращим крафтовим пивом

Запам'ятовуйте дату: 24 червня 2017 року. Зробімо цю ніч незабутньою!